Bohaterowie
Monika Borecka
Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)  Foto: TVN/Adam Pluciński/Move

Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)

Monika Borecka to agentka reprezentująca interesy zawodowe największych polskich gwiazd.Monika stała się siłą w świecie show-biznesu dzięki trafnym decyzjom kreatywnym, skutecznym umiejętnościom negocjacji i znajomościom w branży, oraz  dzięki niezwykłemu instynktowi w wyszukiwaniu nieodkrytych talentów. To ona stoi za kariera wielu sławnych i bogatych. Do swojej pracy jako agentka gwiazd podchodzi kompleksowo i jak nikt inny wie, co trzeba zrobić, aby wypromować i stworzyć gwiazdę. Do pracy podchodzi bardzo profesjonalnie, a współpracowników traktuje z szacunkiem. Wyznaje zasadę, że do sukcesu nie dochodzi się po trupach, a jedynie ciężką pracą. Monika to kobieta, dla której nie ma niemożliwego. Od podstaw budowała swoją reputację w branży, kiedy poznała, wtedy jeszcze nieznanego, ale już wpływowego producenta Jakuba Zeita. Połączyło ich wielkie uczucie i pasja do show-biznesu, która przerodziła się w założenie firmy. I tak wspólnymi siłami stworzyli Zeit Studio. Jakub i Monika tworzą udaną parę zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Mają podobne priorytety, obydwoje uwielbiają swoją pracę. Kariera jest dla nich obojga najważniejszym aspektem życia. Obok Jakuba, najbliższą dla Moniki osobą jest Sara Daymer (Magdalena Boczarska) – gwiazda produkcji Zeita i podopieczna Moniki.

Zupełnie inne życie wiedzie siostra Moniki – Lidka (Maja Ostaszewska). Drogi życiowe sióstr rozeszły się po tym jak weszły w dorosłość. Monika pięła się po szczeblach kariery w show-biznesie, podczas gdy Lidka zajmowała się dziećmi. Utrata dobrego kontaktu z siostrą to była największa cena jaką Monika zapłaciła za fascynującą karierę.

Monika jest niezwykle atrakcyjna i elegancka. Wiedzie pozornie idealne życie: modnie urządzone mieszkanie, dobre auto, ekskluzywne ubrania, kolacje w najlepszych restauracjach w stolicy. W dniu 40tych urodzin jej świat rozpadnie się jak domek z kart. Kto okaże się przyjacielem kto wrogiem? Czy Monika wykorzysta drugą szansę, którą dostanie od losu?

tvnpix