Bohaterowie
Jakub  Zeit
Jakub Zeit (Rafał Królikowski)  Foto: TVN/Adam Pluciński/Move

Jakub Zeit (Rafał Królikowski)

Partner Moniki zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Jest ważnym graczem w show-biznesie, właściciel Zeit Studio – firmy produkcyjnej odnoszącej duże sukcesy na polskim rynku. Produkuje filmy i seriale, które biją rekordy popularności. Razem z Moniką pracują nad nowym dużym projektem dla jednej z największych stacji telewizyjnych w Polsce. Bywa trudny we współpracy, gdyż nie lubi sprzeciwu i wierzy, że zawsze zdobędzie to na czym mu zależy. Jest to typ faceta, który zawsze chce być najlepszy i przy tym stwarza pozory, że niewiele go to kosztuje.

Świetnie odnajduje się w środowisku sławnych i bogatych. Jeździ sportowym autem i ubiera się u najlepszych zachodnich projektantów Zarówno swoim wyglądem jak i zachowaniem, lubi wzbudzać podziw. Jest szarmancki, potrafi być ujmujący i lubi imponować płci pięknej.

Zeit to już instytucja i nie bez powodu swoją firmę sygnuje własnym nazwiskiem. Kiedy los postawi go przed trudnym wyborem, Jakub pokaże swoje prawdziwe intencje i odsłoni ciemną stronę charakteru.

Jest bardzo pewny siebie, momentami despotyczny. Jakub Zeit to taki czarujący drań o ogromnym uroku osobistym, który dla kariery i utrzymania swojej pozycji gotowy jest zrobić wszystko.

Monika Borecka
Następna osoba:

Monika Borecka

tvnpix